Zpět nahoru

O nás

Společnost Q PARTNER s.r.o. byla založena v roce 2002 v Ostravě se zaměřením na prodej výpočetní techniky, softwaru a networking. O několik let později jsme se začali podílet na projektech v oblasti dopravního výzkumu a vývoje.
V roce 2010 jsme dokončili přeměnu firmy z prodeje a servisu IT na společnost zabývající se vývojem software.

V současnosti se zaměřujeme na vývoj webových stránek a online marketing. Dodáváme komplexní řešení, která pomáhají zákazníkům nastartovat a rozvíjet internetový byznys. Naše weby jsou šité na míru a to včetně marketingové strategie, která se zaměřuje na potřeby zákazníka.

Vytváříme flexibilní webové stránky pomocí robustních systémů pro správu obsahu (CMS) jako je Drupal, WordPress, OpenCart atd. které provozujeme na spolehlivém a bezpečném webhostingu. Proces vývoje zahrnuje vypracování marketingové strategie, reklamní kampaně, firemní identity, branding a ochranné známky. Webové stránky jsou optimalizovány pro vyhledávače (SEO) dodávané s účtem pro analýzu webového provozu Google Analytics a podporou elekronické komerce s integrovanými sociálními sítěmi.

Portrét fotka Milan Šostý

Milan Šostý

Jednatel
Zanícený doménový broker a hostingový administrátor se zájmem o ochranné známky, ready made společnosti a golf.
Portrét fotka Petr Šostý

Petr Šostý

Zakladatel
Softwarový vývojář s přirozeným obchodním instinktem a zájmem o digitální marketing, CMF, webová analytika, SEO, sociální média, branding a startupy.